Ajo numëron mbi 660 mijë ndjekës në Instagram, teksa shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Tayna ka vendosur të publikojë një fotografi të rrallë nga fëmijëria për fansat e saj.

Lexo po ashtu:

Bëhet fjalë për kohën kur reperja ishte një nxënëse – dukja e së cilës ishte krejt ndryshe me atë që është sot.

Foto: Tayna/InstaStory

Mesa duket edhe vet Tayna ndjen nostalgji për kohën kur ishte një nxënëse e thjeshtë në qytetin e saj të lindjes, në Prizren.

Lexo po ashtu:

Ajo debutoi në tregun vendor vitin e kaluar me disa këngë, të cilat u bënë hite dhe e shndërruan në një prej artisateve më të pëlqyera të skenës.

Përndryshe, projekti i funditi i saj muzikor mbetet bashkëpunimi me Ledrin, i cili u prit mirë nga publiku.


Flash Lajme