Dukesha e Kembrixhit  ka një javë të mbushur me aksion! E kuruar deri në detaj me paraqitjen e fundit në Henry’s Walk në Islington të martën, Dukesha i mahniti të gjithë Kate shkoi në Shtëpinë e Operës për të parë se, si shkon puna me stilimin e kostumeve, këtë të mërkurë.

Kate të martën ishte veshur me një pallto ngjyrë ulliri me kuadrate të vogla, një palë pantallona dhe këpucë të zeza.

Ndërsa këtë të mërkurë, teksa u drejtua në Shtëpinë e Operës, Kate kishte ricikluar një veshje që kishte veshur edhe herë të tjera, informon dritare.net

Fansat u mahnitën nga kostumi i purpurt i Dukeshës, i  cili e tregonte shumë shik. Kostumin dukesha e kishte të stiluar nga Oscar de la Renta. Kate gjithashtu mbante veshur një palë geta të zeza, këpucë dhe çantë ngjyrë të zezë.dardania.com

Foto 1 nga 18


Flash Lajme