Dukesha e Kembrixhit rrëmbeu gjithë vëmendjen në ndarjen e çmimeve të Akademisë Britanike të Radios dhe Televizionit.

Dukesha dukej mahnitëse veshur me një fustan të Alexander McQueen, informon dritare.net

Kate në këtë mbrëmje çmimesh, takoi edhe aktoren, Olivia Colman, e cila fitoi çmimin më të mirë për portretizimin e saj si Mbretëresha Anne në The Favorite, dhe bashkë-yllin Rachel Weisz, i cila mori çmimin ‘Aktorja më e mirë mbështetëse’.dardania.com

Foto 1 nga 16


Flash Lajme