Miranda Dupi, e cila kuron imazhin pothuajse të gjithë vipat në Shqipëri, ka mbërritur mbrëmjen e çmimeve Grammy, me veshjet e saj.

Mes artistëve me famë botërore, i pranishëm ishte dhe Mirud, këngëtari shqiptar që jeton në Amerikë.

Kuruesja e imazhit të tij ka qenë Miranda, e cila i ka zgjedhur veshjen me të cilën u paraqit në Grammy.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Miranda tregon veshjen e zgjedhur për të, që është një kostum të zi me detaje të veçanta.

“Shumë e lumtur që mbërrita me anë të @mirudofficial në Oscaret Muzikor #Grammys… kur puna të shpërblehet në këtë mënyrë ? #FeelingThankful ? Suksese Mirud Shine Bright ❤️”, shkruan Miranda.

View this post on Instagram

A post shared by (@miranda_dupi) on

Ky përfaqësim i denjë nga Miranda, në Grammy, tregon sukses dhe arritje në fushën e modës, me idetë unike që ajo ka./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 4


Flash Lajme