Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton zhvilloi një takim me prindërit e rinj, gjatë vizitës së saj në Ballymena, të enjten.

Kate, e cila është nëna e 3 fëmijëve, bisedoi më nënat duke i përgëzuar të gjitha ato që kishin kaluar sfidën e ushqyerje me gji.

Ajo tha se dhe vetë ka kaluar një periudhë të tillë.

Kate ishte bashkë me William, dhe folën edhe për sfidat e tyre. Për shembull, ata treguan për gjumin e privuar që çdo prind përjeton kur ka fëmijët e vegjël, streset dhe presionet që kanë kaluar në rritjen e tre fëmijëve, George, Charlotte dhe Louis. /E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat