Bëhet fjalë për një këngë të re të rrymës ballkan/elektro, e cila ka ardhur në bashkëpunim mes artistin Evi Recit dhe Shantelit.

Projekti muzikor i dedikohet një vajze të famshme shqiptare, Margjelos të cilës i kanë kënduar edhe shumë artistë të tjerë.

Theksojmë se tekstin e këngës e kanë shkruar vetë këngëtarët gjersa Sergio Hajdini është kujdesur për realizimin e këtij produksioni muzikor.

Videon e veçantë e ka xhiruar dhe realizuar kompania e shumë hiteve shqiptare, Pro Video.

Lexo po ashtu:

Ndryshe, Evi ka paralajmëruar edhe këngë të tjera që do t’i sjell gjatë këtij viti kalendarik.


Flash Lajme