Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Kur Afërdita Dreshaj merr rreze dielli, vjen joshëse në bikini

Afërdita Dreshaj momentalisht është në Miami.
Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj po kalon kohë mjaft të mirë me motrën e saj në Miami, shkruan lajmi.net.

E natyrisht se imazhet seksi të Dreshajt nuk mungojnë ndërkohë që merr rreze dielli në këtë vend luksoz.

Afërdita ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj, Instagram gjersa shfaqet në një palë bikini të kuqe dhe duket në top-formë.

“Vitamina të detit”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Afërdita u martua me hokeistin çek, Jakub Kindl qershorin e vitit të kaluar. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

vitamin sea ?

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on


Flash Lajme