Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Aktorja e njohur turke, i jep fund martesës

Aktorja e njohur turke Beren Saat, do të ndahet nga bashkëshorti i saj, pas 5 vjetësh martesë.

Sipas mediave turke ajo do të divorcohet nga i shoqi i saj, Kenan Dogulu, me marrëveshje, më 28 mars.

Çifti u martuan në 2014 dhe për shkak të problemeve të vazhueshme, ata kanë vendosur t’i japin fund martesës./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 8


Flash Lajme