Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Jordyn Woods i kthehet jetës publike pas skandalit të tradhtisë

Mbrëmjen e të premtes, ajo vendosi ti kthehet sërish jetës së natës. 21-vjeçarja u fotografua me një fund të shkurtër që nxirrte në pah linjat e saj, teksa po hynte në një lokal.

Mediat nuk kanë raportuar për shoqëruesit e saj, por ajo është shfaqur e buzëqeshur dhe e qetë duke marrë vëmendjen e paparacive.

Lexo po ashtu:

Pas skandalit me bashkëshortin e Khloe Kardashian, Jordyn u largua nga familja më e famshme në botë, por vijon të jetojë si më parë.

Nuk dihet nëse shoqëria me Kylie Jenner ka pësuar krisje apo vijojnë të jenë mikesha të ngushta.


Flash Lajme