Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Lady Gaga spekulohet për një lidhje me aktorin Jeremy Renner

Tani jo më për sukseset e saj, por për jetën private dhe dyshimet se ka nisur një lidhje të re.

Lady Gaga (Foto: Rodin Eckenroth/Getty Images/Guliver)

Së fundmi, këngëtarja konfirmoi se është ndarë nga i fejuari Christian Carino, me të cilin u tha se po planifikonte martesën.

Lexo po ashtu:

Megjithatë, nuk ka kaluar shumë kohë dhe ajo tashmë besohet se po kalon një romancë të re me aktorin e filmit “Avengers”, Jeremy Renner.

Pas ceremonisë së çmimeve Oscar, u përfol se Gaga ishte në një lidhje edhe me Bradley Cooper, por kjo u mohua nga këngëtarja.


Flash Lajme