Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Largohet Kejvina… ja kush është “ylli” i ri që do ‘gozhdojë’ meshkujt shqiptarë

Largimi i Kejvinës nga “Xing me Ermalin” ka qenë një nga lajmet më të komentuara të ditëve të fundit. Dy puntata më parë, e përlotur Kejvina konfirmoi lajmet për largimin e saj dhe tregoi se do të rikthehet në Itali ku së shpejti do ta shohim në një televizion të fuqishëm.

Pas largimit të Kejvinës, kurioziteti i fundit ka qenë mbi velinën e re që do e zëvendësojë.

Velina e re do të prezantohet sot në “Xing me Ermalin”. Xing.al bën të ditur se ajo quhet Belinda Dragoti dhe është një super modele.

Velina e re do të prezantohet sot në “Xing me Ermalin”. Xing.al bën të ditur se ajo quhet Belinda Dragoti dhe është një super modele.


Flash Lajme