Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
The Weekend i bën diss Drake në këngën e re “Price on my head”

Aty ka bashkëpunime me Meek Mill, Young Thug, Gunna dhe The Weeknd.

Por, ky i fundit që është në album dhe në një prej këngëve besohet se i bëri diss Drake.

The Weekend më parë po ashtu i ka bërë diss Drake në këngën e tij “Lost in the Fire” duke thumbuar reperin kanadez për djalin qëe ka jashtë martese.

The Weekend aktualisht po punon në albumin e tij të ri të cilit i është referuar si “Chapter 6”.