Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Diona Fona po punon në projektin më të ri

Bukuroshja shqiptare është kthyer nga Londra për të realizuar këngën e saj më të re.

Projekti pritet të jetë prurje e re për këngëtaren vetëm një muaj pasi lansoi projektin e saj më të fundit.

Diona është një prej yjeve të skenës më premtuese për të ardhmen.

Ajo dallohet për paraqitjet e bukura skenike, linjat trupore dhe potencialin e performimit.


Flash Lajme