Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Sulmi në Mançester, Ariana Grande publikon fotot e tmerrshme të trurit

22 persona u vranë dhe dhjetëra të tjerë u plagosën me datën 23 maj të vitit 2017 në Manchester gjatë një akti të rëndë terrorist që tronditi botën.

Njerëzit u vranë në koncertin e këngëtares Ariana Grande, ndërsa pamjet e transmetuara shokuan botën.

Këngëtarja ndaloi për shuëm kohë daljet e saj, ndërsa së fundmi ajo ka treguar disa ekzaminimeve të trurit të saj pas sulmit që duket se tregojnë shenja të PTSD.

“qesharake dhe të tmerrshme”-shkruan krah imazheve Grande.

Ajo gjithashtu tregoi shembuj të një truri dhe truri ‘të shëndetshëm’ me PTSD ‘, të cilat të dyja dukeshin shumë më të butë se ajo i saj./ I.M-Dritare.net

Foto 1 nga 3


Flash Lajme