Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Sabri Fejzullahu sjell këngën e re “Dashnija ime” (video)

Sabri Fejzullahu pavarësisht viteve nuk ka të ndalur duke sjell këngë të reja

Sabri Fejzullahu ka dhënë premier këngën e tij më të re, “Dashnija e ime”, një këngë që e ka lansuar sonte.

Kënga është një këngë më ritmike, e stilit të Sabriut derisa është punuar nga Orkenc Hyka me tekst dhe muzikë, kurse tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

Sabriu nuk është ndalur këtë vit dhe ka të realizuara disa këngë të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku dhe fansat e tij.


Flash Lajme