Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Robert Berisha e bën për ‘pesë pare’ Tunën, pa iu dridhur çerpiku!

Duket se ‘lufta’ mes Robert Berishës dhe Tuna Sejdiut nuk ka përfunduar ende, shkruan GazetaBlic.Tani së fundmi ka qenë Roberti ai i cili e ka ndezur sërish debatin. Këngëtari ka folur sërish për Tunën, më saktësisht rreth albumit të saj të fundit “Fortuna”.

Ai u shpreh se këngët e Tunës janë profesionale, mirëpo ajo thjesht është një kopje e Elvana Gjatës.

“Se kom dëgju krejt, qato çka po muj mi dëgju në radio në kerr, shumë të mira, të punuara profesionalisht, imitim i Elvana Gjatës. Është veq një dallim i vogël: Elvana Gjata është milionere, a Tunës shpresoj që i kryjn punë kto kang edhe në koncerte. Është mirë me pas një artist një qesi lloj albumi si Tuna”, tha Robert Berisha në emisionin “1 Kafe me Labin”.


Flash Lajme