Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Flori Mumajesi habit me deklaratën: “Kur e keqja të vjen nga brenda”

Kantautori i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Flori Mumajesi është shumë aktiv në rrjete sociale sidomos në Instagram.

Ai publikon foto dhe video nga përdtishmëria e tij të cilat nuk kalojnë pa u komentuar.

Por së fundmi Flori ka habitur të gjithë ndjekësit e tij pasi ka postuar një bisedë në orën 3 të natës me një person, identitetin e të cilit ka preferuar të mos e bëjë publik.

“Ej ti, janë të inçizuara. Të gjitha ti jap unë ty, ti habitesh. Po mos fol para kohe.”, janë disa prej mesazheve të dërguara nga Flori.

“Kur e keqja të vjen nga brenda”,- shkruan Flori krahas fotos që i ka bërë të gjithë konfuzë.


Flash Lajme