Morena Taraku është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në veshje dhe shijen e hollë.

Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon shpesh foto e video të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Jo rrallë herë ndodhë që kur ajo na prezanton ndonjë veshje të kthehet në trend dhe siç duket kështu do të ndodhë sërish. Bëhet fjalë për rrobat e banjos “body” me ngjyrë të veçantë.

Duke patur parasysh se sa shumë ndjekës ka Morena në rrjetet sociale, me siguri do kthehen trend në këtë verë.


Flash Lajme