Kardashianët adhurojnë të organizojnë party madhështore për të dashurit e tyre dhe ne nuk kishim aspak dyshime se, festa e Kourtney Kardashianit do të ishte super fare.
Motrat e saj, Kim, Khloe dhe Kylie ndanë detajet e festës në rrjete sociale.

Dhe kishte aq shumë gjëra sa do të mahniteni dhe do të çuditeni.


Motrat Kardashian kishin krijuar një manekine lakuriqe të Kourteny-t në një vaskë, enkas për festën e datëlindjes.


Manekini Kourtney qëndronte ulur në vaskë, ashtu si 40-vjeçarja në disa foto që ka hedhur disa javë më parë, informon dritare.net

Edhe veshja e Kourtney-t tërhoqi vëmendje, pasi ylli i “Keeping Up With the Kardashians” kishte veshur një fustan të tejdukshëm te pjesët intime, dhe nuk kishte veshur fare të brendshme.dardania.com

Foto 1 nga 31


Flash Lajme