Prezantuesja e njohur në Afrikën e Jugut, Bonang Matheba ka zgjedhur që këtë fundjavë ta kalojë në qytetin e Durrësit.

Ka qenë vetë prezantuesja e njohur, që ka publikuar fotot në instagram, ndërsa shkruan E premtja në Durrës.

Ajo është prezantuese televizive, biznesmene, producente, aktore dhe filantrope, ndërsa nuk dihet nëse ka ardhur për pushime apo për motive pune, por padyshim kjo është një reklamë e mirë për Shqipërinë në prag të sezonit turistik./ I.M-Dritare.net

Foto 1 nga 6


Flash Lajme