Katie Price po pushon në Mallorca të Spanjës, pasi ka përfunduar filmimet për koleksionin e ri të linjës së saj të veshjeve.

40-vjeçarja, nënë e 5 fëmijëve u shfaq seksi ndërsa pozonte me rroba banje dhe një bluzë rrjetë sipër.

Fotot e publikuara kanë tërhequr vëmendjen e të gjithë mediave rozë në botë, pasi 40-vjeçarja shfaqet me linja mjaft seksi./ I.M-Dritare.net

Foto 1 nga 12


Flash Lajme