Siç e dini, të premten, Kourtney Kardashian festoi 40-vjetorin dhe një festë madhështore u realizua enkas për të. Një tortë gjigante, një manekinë lakuriqe në vaskë, Kourtney pothuajse i nxori të gjitha, etj, etj.

Mos flasim pastaj për Kim, që kishte veshur një fustan, po ca fustani.

            Një të zi, me xixa që ishte aq transparent sa ia tregonte të gjitha sheshit Kimit.

Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, foto nga paraqitja e Kimit në datëlindjen e së motrës.dardania.com

Foto 1 nga 11


Flash Lajme