Ylli Limani, këngëtari nga Kosova që të gjithë e pëlqejnë muzikën e tij. Ai ka prekur fansat e tij sot, por jo me tekstet e këngëve, siç bën gjithmonë, por me fjalët për motrën e tij, e cila po martohet.

Ylli ka postuar disa foto në Instagram, me motrën e tij të veshur me fustan nusërie, dhe krah saj shkruan disa fjalë që çdo vëlla do i shkruante për motrën e tij.

“Nga një motër e kujdesshme, në një grua të mrekullueshme. Hana, e dashur motër, je më e mira. Urime martesa me Lorentin, ju dua”, shkruan Ylli./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@ylllimani) on


Flash Lajme