Në çdo takim zyrtar Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka pasur momente vërtet të ëmbla, por dhe qesharake.

Ajo tani kujdeset shumë të mos dalë jashtë protokollit, por më parë ajo e lëshonte veten, duke u sjellë ashtu siç e ndjente.

Dardania.com ju sjell një galeri me foto, të cilat do ju tregojnë se Kate është shumë e ëmbël dhe një vajzë shumë e thjeshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

Foto 1 nga 19


Flash Lajme