Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj njihet për veprimtaritë e saj të bamirësisë. Dhe këtë herë, Emina ka prerë flokët e saj.

Përmes disa videosh të hedhura në Instagram, Emina thotë se, flokët do t’i hyjnë më shumë në punë dikujt që është në nevojë, sesa asaj.

View this post on Instagram

A post shared by (@eminacunmulaj) on


Ajo thotë se, nëse flokët e saj të prerë do t’i dhurojnë dikujt buzëqeshje, kjo e bën atë të lumtur.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat