Duket se sfida botërore #10yearschallenge vazhdon ende. Këtë herë, aktori i humorit, i dashur për shqiptarët, Julian Deda ka postuar një foto në Instagram, ku duket ai 11 vjet më parë.

Siç duket edhe nga fotoja, Juli ka humbur një numër të madh kilesh. Ashtu siç e ka thënë edhe më parë, Juli i është nënshtruar ndërhyrjes së balonit gastrik, dhe ky ka qenë rezultati.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat