Moderatorja Orinda Huta ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme “Në kurthin e Piter Pan”. Fëmijët e pyetën nëse ajo e kishte problem që ia kalonte për gjatësi bashkëshortit të saj, Turjan Hyskos.

Orinda tregoi se për të dhe për Turin nuk ishte problem, por për vjehrrën e saj shumë.  Çdo herë që ajo vishte taka, vjehrra i thoshte që t’i vishte më të ulëta.

 “Unë nuk e kam aspak problem. Madje as Turjani nuk e ka problem. E di kush e ka më shumë problem? Vjehrra sepse sa herë që unë vesh taka, ajo më thotë ‘po ti shkurtoji pak ato takat'”, tregoi Orinda./E.B-dritare.net


Flash Lajme