6 vite  nga aksidenti i Michael Schumacher dhe gjendja e kampionit të makinave Formula Uno është e pa sqaruar për publikun e gjerë.

Familja e legjendës ka lejuar për herë të parë që të xhirohet brenda shtëpisë së tyre, pasi do të realizohet një film dedikuar pilotit gjerman që pritet të transmetohet në 5 dhjetor 2019.

Filmi do bazohet te jeta e Schumacher dhe do të ketë plot skena emocionuese për të gjithë fansat e tij./e.k-Dritare.net


Flash Lajme