Këngëtarja shqiptare Rita Ora, është një ndër emrat më të njohur dhe më të suksesshëm të muzikës botërore.

27-vjeçarja është listuar mes njerëzve më të pasur  nga revista “The Sunday Times Rich List”.

Sipas të dhënave të publikuara nga kjo revistë, pasuria e Rita Orës kap shifrën e 18 milionë eurove, të fituara nga albumet dhe kontratat me firmat e njohura të veshjeve./e.k-Dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All