Të martën mbrëma startoi edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Yje nga e gjithë bota parakaluan në tapetin e kuq, ku shfaqen dhe look-un e përzgjedhur për këtë ditë të rëndësishme.

Deri më datën 25 maj do të prezantohen disa nga produksionet e filmit më të vlerësuara në gjithë globin dhe vipat pjesëmarrës në këtë festival do të shfaqin stilin e tyre. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, veshjet më mahnitëse të vipave në Festivalin e Filmit në Kanë.dardania.com

Foto 1 nga 33


Flash Lajme

Më të lexuarat