Naser Rafuna është kthyer në kohë.

Aktori i njohur shqiptar, Nafer Rafuna, është kthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një foto të realizuar para shumë vitesh, shkruan lajmi.net.

Imazhi të cilin e ka publikuar në Instastory është realizuar para 16 vitesh do të thotë në 2003-tën.

Pranë postimit aktori nuk ka shkruar asgjë vetëm vitin e realizimit të fotografisë dhe në shikim të parë menjëherë njihet se është ai.

Nafer Rafuna po vazhdon suksesin e tij si aktorë dhe është shumë i dashur për publikun.


Flash Lajme

Më të lexuarat