Nora dhe Roberti janë këngëtarë shumë të preferuar dhe të dashur për publikun. Shpeshherë kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Ata kanë krijuar një familje të mrekullueshme. Dita e djeshme ishte një ndër ditët më të lumtura për ta, sepse vajza e tyre Rene, festoi ditëlindjen dhe mbushi plot 4 vjeç.Në ditën e shënuar të vajzës, Roberti mungoi, pasi aktualisht ndodhet në Gjermani. Urimi i tij virtualisht vjen duke treguar dashurinë e pakushtëzuar për të voglën: “Gëzuar ditëlindjen bijë, të do babi fort!”


Flash Lajme

Më të lexuarat