Teksa Festivali i Filmit në Kanë pritet të mbyllet ditën e nesërme, dje u mbajt galaja amfAR, një event bamirësie që synon mbledhjen e fondeve për të mundësuar zhvillimin e kërkimeve shkencore ndaj sëmundjes së SIDA- s.


E pranishme ishte edhe moderatorja Albana Osmani, njëkohësisht themeluese dhe drejtuese e fondacionit “You Are a Sunflower”.

Osmani mbajti veshur një fustan me shkëlqim, i cili nxirrte në pah kraharorin e saj.
Në një event plot VIP-a ndërkombëtarë, Albana realizoi një fotografi përkrah Adriana Lima- s

dhe trurit të klanit Kardashian, Kris Jenner.

Po kështu, në event morën pjesë edhe Winnie Harlow, Dua Lipa, Elsa Hosk etj. Të gjitha gratë e famshme mund t’i shihni në galerinë më poshtë./Anabel

Foto 1 nga 7


Flash Lajme