E kuqja mbizotëron çdo vit në Festivalin e Filmit në Kanë. Nuk kishte si të mos ishte pjesëmarrëse edhe këtë vit.  Stiluesit më të famshëm dizajnuan fustane të kuqe për yjet e Hollivudit dhe jo vetëm.

Fustani i Bella Hadid këtë vit në Kanë ishte i mahnitshëm, por të shihni ato të viteve të kaluara, do të verboheni nga bukuria. Dardania.com ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, të famshmet me fustane të kuqe mahnitëse në Festivalin e Kanës.dardania.com

Foto 1 nga 13


Flash Lajme