Këngëtarja Greta Koçi, përmes Instastoryt,  ka përdorur opsionin “Ask and Answer”, për t’u përgjigjur të gjithë pyetjeve që mund të kishin fansat për të.

Në mesin e shumë pyetjeve të mbërritura në Instagramin e këngëtares, një e ka vënë në siklet këngëtaren, pyetje e cila nuk mund të marrë përgjigje.

Një fans e ka pyetur që nëse do të ishte e detyruar të zgjidhte një nga anëtarët e familjes, kush do të ishte.

Greta tha se se u vu në siklet nga pyetja dhe se ajo nuk mund të zgjedhë një anëtar dhe as t’i ndajë

“Uaaa sa në siklet më fute. Po pse kush është ai që mund të zgjedhë 1 edhe t’i ndajë? Prindërit, motra ose vëllai janë gjëja më e shtrenjtë. Nuk ndahen”, është përgjigjur ajo./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 8


Flash Lajme