Albana Osmani është një nga bukuroshet shqiptare të ftuara në mbrëmjen e bamirësisë,  amfAR Gala në Kanë. E veshur me një fustan ngjyrë floriri, ajo u shfaq në tapetin e kuq nën shoqërinë e disa prej emrave më të njohur shoëbizzit.

Moderatorja e njohur postoi një foto me supermodelen Adriana Lima, duke e quajtur ironikisht shoqen e saj. Më tej prezantuesja ka postuar edhe një foto me Kris Jenner, mamanë e motrave Kardashian- Jenner.  “Me mamin seksi Kris Jenner”, shkruan Albana, “Po po, po e shijoj galanë amfAR. Me njerëz të bukur dhe të mrekullueshëm.”
Flash Lajme