Ish-velina e emisionit të humorit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, nuk është bërë shumë kohë që kur i është larguar ekranit. Megjithatë, ajo vazhdon të mbetet po aq influente sa më parë.

Përmes një opsioni në Instastory “Ask me a question”, Kejvina  u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram.

Mes pyetjeve të shumta, një fans e pyeti se kur ka dëshirë të bëhej nënë, dhe ajo është përgjigjur që sapo të bëhet 25 vjeç.

Tashmë Kejvina është 24 vjeç, dhe pas një viti, modelja dëshiron të bëhet mami./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 7


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All