Më në fundit temperaturat u rritën dhe koha e plazhit po afron. Instagrami ynë do të fillojë të mbushte plot me foto të bukura nga plazhi, nga vipat tanë të cilët shijojnë pushimet që me çeljen e sezonit veror.

Sot, Zaimina Vasjari ishte ajo që ka postuar një foto me rroba banje, nga pishina e shtëpisë së saj.

Ajo ka treguar format perfekte, teksa ishte shtrirë në shezlon, duke shijuar rrezet e diellit./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat