Moderatoja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani, në tetor të vitit të shkuar bënë publike lidhjen e tyre.

Tashmë ato po përjetojnë ditë të lumtura bashkë, dhe gjithmonë copëza nga ditët e tyre, i ndajnë me ndjekësit në Instagram.

Alfio duket që është një djalë romantik dhe që lë kokën pas Fatmës, por paska dhe raste kur Fatma bëhet xheloze për të.

Ndryshe nga vazjat e tjera, ajo, nuk është xheloze kur Alfio shikon ndonjë vajzë të bukur, por kur shikon motorin e tij.

“Ja për shembull, kur e sheh kështu motorin, është rasti i vetëm kur unë bëhem xheloze!”, shkruan Fatma në Instastory./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat