Këngëtarja Flaka Krelani dhe motra e saj, komentatorja sportive, Qëndresa Krelani gjatë emisionit Xing me Ermalin kanë zbuluar shumë të pathëna për jetën e tyre.

Gjatë emisionit Ermal Mamaqi ka pyetur dy motrat se “Cilën nga ju e ka kapur ndonjëherë motrën tjetër nga flokët?”.

Në këtë moment Flaka improvizoi sikur kapi për flokësh Qëndresës dhe tregoi se mund të ndodhë ndonjëherë./e.k-Dritare.net


Flash Lajme