Ajo zbuloi se ishte shtatzënë me fëmijën e tretë, kur debutoi në premierën e filmit “Detektivi Pikachu” në fillim të muajit.

Dhe të shtunën ylli i Hollivudit u fotografua për herë të parë në publik, që pas parakalimit në tapetin e kuq, informon dritare.net

Që prej atëherë barku i Blake Lively është rritur goxha.

E bukura Blake ishte bashkë me dy vajzat, James dhe Inez, për të vizituar babin, Ryan Reynolds, në vendin e xhirimit të filmit të tij të ri, ‘Free Guy’, në Boston, Massachusetts.dardania.com

Foto 1 nga 12


Flash Lajme