Loredana Zefi e ka bërë një veprim në Instagram.

Reperja Loredana Zefi është ndër emrat më të komentuar aktualisht në botën e shoubizit.

Kjo për faktin e një rasti të fundit në Zvicër ku një çift e akuzuan rep-artisten për marrje të një shume parashë.

Derisa ky rast është duke vazhduar, në anën tjetër Loredana Zefi po e shijon jetën e saj me bashkëshortin dhe vajzën.

Së fundmi ajo e ka publikuar një imazh në të cilin shihet Mozzik me vogëlushen Hana, të lumtur pranë njëri-tjetrit.


Flash Lajme

Më të lexuarat