Prej një kohe të gjatë, është përfolur për një romancë mes këngëtarit Butrint Imeri dhe prezantueses Kiara Tito.

Pas thashethemeve prej një kohe kaq të gjatë, dyshja as nuk e ka pohuar lidhjen, por dhe as nuk e ka mohuar.

Por këtë herë Butrinti i ka surprizuar të gjithë, duke postuar një foto me bukuroshen, teksa luanin golf.

View this post on Instagram

A post shared by (@butrint_official) on

Fotoja është pjesë e kripit të ri “Hajt, Hajt”, ndërsa në lidhje me Kiarën, që është pjesë e këngës së tij, ai nuk ka shkruar asnjë gjë, duke shtuar kështu kureshtjen./E.B-dritare.net


Flash Lajme