Colors: Green Color

Barcelona është e vendosur që të transferojë Allessio Romagnolin nga Milani në afatin kalimtar të kësaj vere.

Blaugranasit ka kohë që po tentojnë të transferojnë kapitenin e Rossonerëve dhe duket se në fund të këtij edicioni do t’i marrin shërbimet e tij.

Mbrojtësi holandez i Liverpool, Virgil Van Dijk, ka krijuar një ekip me pesë futbollistët e tij të preferuar, por nuk i është lejuar të zgjedhë shokët e tij të skuadrës.

Holandezi i të kuqve ka zgjedhur portierin e Manchester Cityt, Edeson, ndërsa në mbrojtje ka zgjedhur rivalin Laporte, i cili po ashtu aktivizohet për “Qytetarët” e Guardiolës.

Cristiano Ronaldo mendon se është i pathyeshëm? E ka gabim, rekordi i tij qëndroi vetëm pak orë në fuqi . Edhe pse të bësh më shumë se 142 pompa për muskujt e barkut duket një sfidë përtej mundësive njerëzore, një shok i skuadrës së CR7 tek Juventusi, që sapo është shëruar nga Koronavirusi, e hodhi shumë shpejt “në tapet yllin” portugez.

Flash Lajme

Më të lexuarat