Colors: Green Color

Tashmë është zyrtare! Luis Suarez është futbollist i Atletico Madrid.

Uruguajani, që sot I ka dhënë lamturmirën e fundit Barcelonës, “Camp Nou” dhe ish-shokëve të skuadrës, do të firmosë një kontratë dy-vjeçare me madrilenët nga e cila do të përfitojë 7,5 milionë euro në sezon, raporton Mundo Deportivo, përcjell Ora News.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All