Colors: Green Color

Anglia vijon rrugëtimin perfekt në Grupin A, duke fituar me “poker” 4-0 ndaj Bullgarisë., dhe duke mbajtur vendin e parë me një pikë më shumë se Kosova. Në minutën e 24-të, një gabim i portierit të bullgarëve, Iliev, i dha mundësinë Sterling që të rrëmbejë topin dhe më pas të shërbejë për Kane, i cili e ka të thjeshtë për ta shtyrë topin në rrjetë.

Flash Lajme

Më të lexuarat