Colors: Green Color

SunSport kupton se kontratat janë nënshkruar dhe dorëzuar në Premier Ligë mes Ashley dhe miliarderit me qendër në Dubai Shejh Khaled bin Zayed Al Nehayan.Ai është një anëtar i lartë i familjes mbretërore Abu Dhabi dhe vitin e kaluar dështoi në një blerje prej 2 miliardë eurove të Liverpool, transmeton lajmi.net.

Flash Lajme