Colors: Green Color

James Rodriguez çmend Europën.

Mesfushori kolumbian nuk po bind te Bayern Munich dhe rikthimi te Reali i Madridit është thuajse i paevitueshëm. Gjermanët po presin muajin qershor për të shfrytëzuar opsionin e blerjen përfundimtare të 27 vjeçarit, i cili vlerësohet rreth 42 milion euro nga klubi “Los Blancos”.

Lajmet nga Argjentina thonë se sulmuesi i Interit, Mauro Icardi nuk do të nënshkruajë një kontratë të re me klubin përcjell ORAinfo.

Sipas TyC, agjenti i gruas së Icardi Wanda Nara i tha Interit se burri i saj nuk do të rinovojë kontratën e tij, e cila skadon në 2021.

Flash Lajme