Colors: Green Color

Kane dëshiron ta veshë fanellën e bardhë të Madridit.Sipas asaj që raporton The Sun, mesfushori i Chelsea, N’Golo Kante, dëshiron të transferohet në Real Madrid.Mesfushori defensive, pas suksesit në Premierligë fillimisht me Leicester City dhe më pas me Chelsean, dëhsiron nëj aventurë të re dhe mendon se opsioni më i mirë është La Liga te Reali.Edhe në anën e Los Blancos janë në gatishmëri për të rrëmbyer francezin dhe për të kanë bërë gati mbi 100 milionë euro.

Flash Lajme