Colors: Green Color

Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri. Kjo është sfida e tetë e Kombëtares Shqiptare në këto eliminatore që kërkon suksesin e katërt. Shqipëria ka siguruar deri tani 3 fitore dhe 4 humbje, ku e fundit ishte ajo me Turqinë, e cila e mundi 1 me 0.

Flash Lajme