Colors: Green Color

Tirana njeh vetëm fitore nën drejtimin e Emanuel Egbo teksa këtë fundjavë  do të presë Skënderbeun, në takimin e vlefshëm për javën e 23-të të kampionatit.

Klubi bardheblu ka konfirmuar gjatë ditës së sotme, se edhe ky takim, ashtu si derbi i kryeqytetit dhe përballja me Teutën, është vendosur të luhet në “Air Albania Stadium”, aty ku skuadra ka marrë dy fitore në po kaq ndeshje.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All